By ślubny prezent okazał się udany!

Każdy z nas zapewne dostał kiedyś w życiu (niekoniecznie z okazji ślubu, ale również Gwiazdki, urodzin, imienin czy ważnej rocznicy) taki prezent, o którym wolałby zapomnieć. Coś, co wylądowało na dnie szafy i nigdy nie ujrzało światła dziennego, coś, co było totalnie nietrafione, coś, co kompletnie się nam nie spodobało. A wystarczy wszak zastanowić się dokładnie nad tym, co komuś podarować, by był zadowolony – znając jego indywidualny gust, preferencje i potrzeby, nie zaś kierując się własnymi.

Zatem gdy wybierasz się niebawem na ślub i wesele do członków rodziny, przyjaciół lub znajomych i pragniesz kupić Nowożeńcom coś naprawdę extra, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem, on z całą pewnością Cię zainspiruje!

Ślubny prezent - Obrazy upominkiem numer jeden według ślubnych ekspertów

Specjaliści z branży ślubnej bardzo dokładnie przeanalizowali przeróżne typy prezentów ślubno – weselnych i doszli do wniosku, że najbardziej stylowym i udanym upominkiem okazuje się obraz Oczywiście nie ten byle jaki, wybrany naprędce, bez pomysłu i wyczucia, ale taki, który zgodny jest z upodobaniami i gustami pary narzeczonych.

Jednym bowiem najbardziej podobają się klasyczne górskie czy też nadmorskie pejzaże, inni zaś zdecydowanie wolą kolorowe abstrakcyjne wzory. Nie brakuje w naszym kraju także fanów obrazów inspirowanych twórczością Banksy’ego, zwolenników stylu komiksowego, marynistycznego, boho, eklektycznego czy też glamour bądź też shabby chic. Na szczęście jednak z niezwykle bogatej i zróżnicowanej puli ciekawych wzorów uda się wybrać coś interesującego dla każdego fototap.pl

Warto przemyśleć także to, jaki rozmiar obrazu najlepiej sprawdzi się w przypadku konkretnej Pary Młodej, czy preferuje ona raczej duże ozdoby naścienne czy też wolałaby stworzyć sobie na ścianę galerię składającą się z szeregu mniejszych elementów.

Wielbicielom sztuki na pewno szczerze spodobają się te egzemplarze, obrazy olejne ręcznie malowane . Ten podtyp bowiem w tym sezonie cieszy się coraz większa popularnością, kupuje się go bowiem nie tylko w ramach prezentów ślubnych, ale również z okazji ważnych rocznic, urodzin czy też Bożego Narodzenia. Trzeba przyznać, że takie właśnie egzemplarze potrafią wprowadzić do wnętrza niezwykły nastrój, pewnego rodzaju podniosłość i styl, którego nie da się z niczym porównać (przy jednoczesnym zachowaniu przytulności oraz miłej, pełnej ciepła rodzinnej atmosfery).

Ślubny prezent dla fanów funkcjonalności?

W tym przypadku świetnie sprawdzi się www.fototap.pl/obrazy/na-szkle-akrylowym. On bowiem nie tyko rewelacyjnie prezentuje się na powierzchni ściany, ale także jest wykonany niezwykle solidnie, jego kolory zaś nie tracą swojej intensywności nawet po wielu latach.

Obrazy to dziś najlepszy pomysł na prezent dla Nowożeńców, nie mamy co do tego najmniejszych nawet wątpliwości!

2018-04-10 10:40 359

Inne artykuły

 Motywy morskie w świecie ozdób naściennych
Warto zobaczyć

Motywy morskie w świecie ozdób naściennych

2018-01-29 23:58:17

Od kilku już sezonów widać bardzo wyraźny wzrost zainteresowania motywami marynistycznymi w ogóle – w świecie aranżacji wnętrz także. Pojawia się coraz więcej dekoracji, bibelotów, tekstyliów i ozdób z tym właśnie motywem. Wyraź

Gdańsk
Warto zobaczyć

Gdańsk

2016-02-17 21:43:57

Gdańsk   Gdańsk to miasto położone w północnej części Polski, nad morzem Bałtyckim. Stolica wojewódz

Wyspy Kanaryjskie – magia nieujarzmionej natury
Warto zobaczyć

Wyspy Kanaryjskie – magia nieujarzmionej natury

2015-08-01 15:43:07

Wyspy Kanaryjskie położone na Oceanie Atlantyckim u północno zachodnich wybrzeży Afryki należą do Hiszpanii i są jednym z najchętniej wybieranych przez turystów kierunków na urlop. Bajkowy krajobraz, słońce i moc atrakcji sprawiają, iż pobyt na wyspach na długo zapada w pamięć.