By ślubny prezent okazał się udany!

Każdy z nas zapewne dostał kiedyś w życiu (niekoniecznie z okazji ślubu, ale również Gwiazdki, urodzin, imienin czy ważnej rocznicy) taki prezent, o którym wolałby zapomnieć. Coś, co wylądowało na dnie szafy i nigdy nie ujrzało światła dziennego, coś, co było totalnie nietrafione, coś, co kompletnie się nam nie spodobało. A wystarczy wszak zastanowić się dokładnie nad tym, co komuś podarować, by był zadowolony – znając jego indywidualny gust, preferencje i potrzeby, nie zaś kierując się własnymi.

Zatem gdy wybierasz się niebawem na ślub i wesele do członków rodziny, przyjaciół lub znajomych i pragniesz kupić Nowożeńcom coś naprawdę extra, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem, on z całą pewnością Cię zainspiruje!

Ślubny prezent - Obrazy upominkiem numer jeden według ślubnych ekspertów

Specjaliści z branży ślubnej bardzo dokładnie przeanalizowali przeróżne typy prezentów ślubno – weselnych i doszli do wniosku, że najbardziej stylowym i udanym upominkiem okazuje się obraz Oczywiście nie ten byle jaki, wybrany naprędce, bez pomysłu i wyczucia, ale taki, który zgodny jest z upodobaniami i gustami pary narzeczonych.

Jednym bowiem najbardziej podobają się klasyczne górskie czy też nadmorskie pejzaże, inni zaś zdecydowanie wolą kolorowe abstrakcyjne wzory. Nie brakuje w naszym kraju także fanów obrazów inspirowanych twórczością Banksy’ego, zwolenników stylu komiksowego, marynistycznego, boho, eklektycznego czy też glamour bądź też shabby chic. Na szczęście jednak z niezwykle bogatej i zróżnicowanej puli ciekawych wzorów uda się wybrać coś interesującego dla każdego fototap.pl

Warto przemyśleć także to, jaki rozmiar obrazu najlepiej sprawdzi się w przypadku konkretnej Pary Młodej, czy preferuje ona raczej duże ozdoby naścienne czy też wolałaby stworzyć sobie na ścianę galerię składającą się z szeregu mniejszych elementów.

Wielbicielom sztuki na pewno szczerze spodobają się te egzemplarze, obrazy olejne ręcznie malowane . Ten podtyp bowiem w tym sezonie cieszy się coraz większa popularnością, kupuje się go bowiem nie tylko w ramach prezentów ślubnych, ale również z okazji ważnych rocznic, urodzin czy też Bożego Narodzenia. Trzeba przyznać, że takie właśnie egzemplarze potrafią wprowadzić do wnętrza niezwykły nastrój, pewnego rodzaju podniosłość i styl, którego nie da się z niczym porównać (przy jednoczesnym zachowaniu przytulności oraz miłej, pełnej ciepła rodzinnej atmosfery).

Ślubny prezent dla fanów funkcjonalności?

W tym przypadku świetnie sprawdzi się www.fototap.pl/obrazy/na-szkle-akrylowym. On bowiem nie tyko rewelacyjnie prezentuje się na powierzchni ściany, ale także jest wykonany niezwykle solidnie, jego kolory zaś nie tracą swojej intensywności nawet po wielu latach.

Obrazy to dziś najlepszy pomysł na prezent dla Nowożeńców, nie mamy co do tego najmniejszych nawet wątpliwości!

2018-04-10 10:40 21

Inne artykuły

Weselne słodkości
Warto zobaczyć

Weselne słodkości

2018-04-10 10:37:36

Czy ktokolwiek jest  w stanie wyobrazić sobie weselne przyjęcie bez jakichkolwiek słodkości? My  z całą pewnością nie, pojawiają się one zawsze, czym bardzo cieszy wszystkich łasuchów. Nie od dziś wiadomo jednak, że spotykamy się

Sylwester bądź ferie zimowe
Nowinki

Sylwester bądź ferie zimowe

2015-10-23 10:22:26

Gdy myślimy „Sylwester”, bądź „ferie zimowe”, oczami wyobraźni widzimy górski krajobraz z pokrytymi śniegi

Atrakcje sudetów
Warto zobaczyć

Atrakcje sudetów

2015-08-01 14:10:00

Sudety są 2 pod względem wielkości górami w Polsce, starszymi np. od Karpat. Obfitują w najróżniejsze formy skalne, siklawy, jaskinie. Są oazą niespotykanych gatunków roślin i zwierząt. Pełne malowniczych szlaków gwarantują turystom niezapomniane wędrówki.