By ślubny prezent okazał się udany!

Każdy z nas zapewne dostał kiedyś w życiu (niekoniecznie z okazji ślubu, ale również Gwiazdki, urodzin, imienin czy ważnej rocznicy) taki prezent, o którym wolałby zapomnieć. Coś, co wylądowało na dnie szafy i nigdy nie ujrzało światła dziennego, coś, co było totalnie nietrafione, coś, co kompletnie się nam nie spodobało. A wystarczy wszak zastanowić się dokładnie nad tym, co komuś podarować, by był zadowolony – znając jego indywidualny gust, preferencje i potrzeby, nie zaś kierując się własnymi.

Zatem gdy wybierasz się niebawem na ślub i wesele do członków rodziny, przyjaciół lub znajomych i pragniesz kupić Nowożeńcom coś naprawdę extra, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem, on z całą pewnością Cię zainspiruje!

Ślubny prezent - Obrazy upominkiem numer jeden według ślubnych ekspertów

Specjaliści z branży ślubnej bardzo dokładnie przeanalizowali przeróżne typy prezentów ślubno – weselnych i doszli do wniosku, że najbardziej stylowym i udanym upominkiem okazuje się obraz Oczywiście nie ten byle jaki, wybrany naprędce, bez pomysłu i wyczucia, ale taki, który zgodny jest z upodobaniami i gustami pary narzeczonych.

Jednym bowiem najbardziej podobają się klasyczne górskie czy też nadmorskie pejzaże, inni zaś zdecydowanie wolą kolorowe abstrakcyjne wzory. Nie brakuje w naszym kraju także fanów obrazów inspirowanych twórczością Banksy’ego, zwolenników stylu komiksowego, marynistycznego, boho, eklektycznego czy też glamour bądź też shabby chic. Na szczęście jednak z niezwykle bogatej i zróżnicowanej puli ciekawych wzorów uda się wybrać coś interesującego dla każdego fototap.pl

Warto przemyśleć także to, jaki rozmiar obrazu najlepiej sprawdzi się w przypadku konkretnej Pary Młodej, czy preferuje ona raczej duże ozdoby naścienne czy też wolałaby stworzyć sobie na ścianę galerię składającą się z szeregu mniejszych elementów.

Wielbicielom sztuki na pewno szczerze spodobają się te egzemplarze, obrazy olejne ręcznie malowane . Ten podtyp bowiem w tym sezonie cieszy się coraz większa popularnością, kupuje się go bowiem nie tylko w ramach prezentów ślubnych, ale również z okazji ważnych rocznic, urodzin czy też Bożego Narodzenia. Trzeba przyznać, że takie właśnie egzemplarze potrafią wprowadzić do wnętrza niezwykły nastrój, pewnego rodzaju podniosłość i styl, którego nie da się z niczym porównać (przy jednoczesnym zachowaniu przytulności oraz miłej, pełnej ciepła rodzinnej atmosfery).

Ślubny prezent dla fanów funkcjonalności?

W tym przypadku świetnie sprawdzi się www.fototap.pl/obrazy/na-szkle-akrylowym. On bowiem nie tyko rewelacyjnie prezentuje się na powierzchni ściany, ale także jest wykonany niezwykle solidnie, jego kolory zaś nie tracą swojej intensywności nawet po wielu latach.

Obrazy to dziś najlepszy pomysł na prezent dla Nowożeńców, nie mamy co do tego najmniejszych nawet wątpliwości!

2018-04-10 10:40 106

Inne artykuły

Mrągowo
Warto zobaczyć

Mrągowo

2016-02-28 17:21:32

Mrągowo   Mrągowo to malownicze, pełne uroku mazurskie miasto. Bezp

Bałtów kompleks turystyczny
Warto zobaczyć

Bałtów kompleks turystyczny

2016-01-28 18:45:17

Bałtów to miejscowość położona w województwie świętokrzyskim. Jest znany w całej Polsce głównie przez park dinozaurów JuraPark. Nie jest to jednak jedyna atrakcja w tej okolicy. Kompleks turystyczny Bałtów to prawdziwy kompleks turysty

Święta poza domem
Nowinki

Święta poza domem

2015-12-28 15:59:47

  Boże Narodzenie – wyjątkowy czas dla rodziny Święta to