Jak nosić zegarek?

Zegarek jest integralną częścią każdego człowieka - mężczyzny i kobiety. Wiele także mówi o danej osobie - rodzaj zegarka świadczy o naszym guście, statusie społecznym lub jakie mamy potrzeby. To szczegóły, na które można zwrócić uwagę patrząc na niby mały szczegół - zegarek. Jednak widzimy, że nie jest to coś mało znaczącego. Dlatego mając zegarek, warto zastanowić się jak nosić zegarek? Co na to wpływa i jakimi kategoriami się kierować?

Oto kilka podpowiedzi:

Najważniejsze jest to, by dopasować zegarek do ubioru i okoliczności. Czy wyobrażamy sobie sportowy zegarek do garnituru, który ubieramy na uroczystość pogrzebową? Oczywiście, że nie! W takich sytuacjach należy wybrać odpowiedni zegarek. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest wiele możliwości: fashion, sportowe, eleganckie, klasyczne czy kieszonkowe (wszystkie zegarki znajdziesz w ofercie sklepu https://www.otozegarki.pl/). Warto poświęcić czas na odpowiedni wybór.

Nasz sklep oferuje wszystkie te rodzaje - zachęcamy do odwiedzenia naszej oferty i zakupu najodpowiedniejszego zegarka.

Kolejną sprawą jest ręka, na której nosimy zegarek. Z wielu względów praktycznych osoby praworęczne zazwyczaj noszą zegarek na lewej ręce, natomiast leworęczne na odwrót - na prawej dłoni.

Ważny jest każdy szczegół. Oto przykład:

Gdy wybieramy zegarek do ubioru oficjalnego, powinien charakteryzować się minimalnym designem. Stalowe części naszego zegarka, tak zwana koperta, muszą się zgrywać ze stalowymi elementami naszego ubioru - takimi jak sprzączka od paska, spinki do mankietów. Pasek od zegarka, spodni oraz obuwie dobieramy w tych samych kolorach. Dzięki temu osiągniemy pożądany efekt - nasz ubiór będzie stylowy i spójny. Podczas różnych oficjalnych okoliczności liczy się estetyka, a nie nasz być może niestandardowy gust.

2018-01-18 20:36 1601

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Inne artykuły

Stare Miasto w Wrocławiu
Warto zobaczyć

Stare Miasto w Wrocławiu

2016-02-10 20:35:15

Stare Miasto w Wrocławiu   Wrocław to malownicze miasto położone w południowo-zachodniej części Polski,

Bałtów kompleks turystyczny
Warto zobaczyć

Bałtów kompleks turystyczny

2016-01-28 18:45:17

Bałtów to miejscowość położona w województwie świętokrzyskim. Jest znany w całej Polsce głównie przez park dinozaurów JuraPark. Nie jest to jednak jedyna atrakcja w tej okolicy. Kompleks turystyczny Bałtów to prawdziwy kompleks turysty

Kazimierz Dolny atrakcje i ciekawostki
Warto zobaczyć

Kazimierz Dolny atrakcje i ciekawostki

2016-01-03 16:44:55

Kazimierz Dolny to malownicze miasto położone w województwie lubelskim. Znajduje się tam wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Poniżej wymienione są najpopularniejsze z nich.