Jak nosić zegarek?

Zegarek jest integralną częścią każdego człowieka - mężczyzny i kobiety. Wiele także mówi o danej osobie - rodzaj zegarka świadczy o naszym guście, statusie społecznym lub jakie mamy potrzeby. To szczegóły, na które można zwrócić uwagę patrząc na niby mały szczegół - zegarek. Jednak widzimy, że nie jest to coś mało znaczącego. Dlatego mając zegarek, warto zastanowić się jak nosić zegarek? Co na to wpływa i jakimi kategoriami się kierować?

Oto kilka podpowiedzi:

Najważniejsze jest to, by dopasować zegarek do ubioru i okoliczności. Czy wyobrażamy sobie sportowy zegarek do garnituru, który ubieramy na uroczystość pogrzebową? Oczywiście, że nie! W takich sytuacjach należy wybrać odpowiedni zegarek. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest wiele możliwości: fashion, sportowe, eleganckie, klasyczne czy kieszonkowe (wszystkie zegarki znajdziesz w ofercie sklepu https://www.otozegarki.pl/). Warto poświęcić czas na odpowiedni wybór.

Nasz sklep oferuje wszystkie te rodzaje - zachęcamy do odwiedzenia naszej oferty i zakupu najodpowiedniejszego zegarka.

Kolejną sprawą jest ręka, na której nosimy zegarek. Z wielu względów praktycznych osoby praworęczne zazwyczaj noszą zegarek na lewej ręce, natomiast leworęczne na odwrót - na prawej dłoni.

Ważny jest każdy szczegół. Oto przykład:

Gdy wybieramy zegarek do ubioru oficjalnego, powinien charakteryzować się minimalnym designem. Stalowe części naszego zegarka, tak zwana koperta, muszą się zgrywać ze stalowymi elementami naszego ubioru - takimi jak sprzączka od paska, spinki do mankietów. Pasek od zegarka, spodni oraz obuwie dobieramy w tych samych kolorach. Dzięki temu osiągniemy pożądany efekt - nasz ubiór będzie stylowy i spójny. Podczas różnych oficjalnych okoliczności liczy się estetyka, a nie nasz być może niestandardowy gust.

2018-01-18 20:36 317

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Inne artykuły

Stylowy prezent za niewielką cenę dla Pary Młodej
Warto zobaczyć

Stylowy prezent za niewielką cenę dla Pary Młodej

2018-01-30 00:10:24

Świat oszalał na ich punkcie. Okazuje się bowiem, że personalizowane przedmioty z podpisami typu „Żona”, „Mąż”, „Żonka”, „Mężuś”, „Husband”, „Wife” to ostatnimi czasy niekwestionowany

Zamek w Janowcu
Warto zobaczyć

Zamek w Janowcu

2016-02-07 13:12:38

Zamek w Janowcu   Zamek znajduje się w Janowcu, malowniczym miasteczku

Kazimierz Dolny atrakcje i ciekawostki
Warto zobaczyć

Kazimierz Dolny atrakcje i ciekawostki

2016-01-03 16:44:55

Kazimierz Dolny to malownicze miasto położone w województwie lubelskim. Znajduje się tam wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Poniżej wymienione są najpopularniejsze z nich.