Spędźcie niezapomniana podróż poślubną – Polska oferuje bardzo wiele!

Czy trzeba wybierać się na drugi kraniec świata, aby spędzić piękne chwile ze świeżo poślubioną żoną czy mężem podczas podróży poślubnej? Zdecydowanie nie! Od pewnego czasu bowiem specjaliści z branży turystycznej zwracają uwagę na to, jak wspaniały, różnorodny i pełen atrakcji staje się wypoczynek w naszym kraju. Kiedyś bowiem jako kierunki wypraw wskazywane były głównie morze oraz góry, brano pod uwagę także ewentualnie Mazury. Dziś jednak bardzo wiele się w tej kwestii zmieniło, podróżnicy odkrywają bowiem nowe, niesamowite miejsca, takie, które pozwalają zarówno na aktywny wypoczynek w sportowym stylu, jak i zwiedzanie bądź też błogie nicnierobienie i relaks w SPA.

Dokąd się udać?

Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki rodzaj wypoczynku preferujecie. Jeżeli na przykład uwielbiacie zamki i tajemnicę, magię z nimi związaną, możecie wybrać się w podróż szklakiem Orlich Gniazd (pomiędzy Częstochową a Krakowem). Naprawdę jest co oglądać! Bardzo dobrym patentem na podróż poślubną jest także zwiedzanie Trójmiasta. Jeśli przepadacie za polskim morzem i cenicie wypoczynek na plaży, również znajdziecie dla siebie z pewnością miejsce do urlopowania. Góry także zasługują na uwagę (i to nie tylko w sezonie zimowym), wszak jesienią można spacerować po nich godzinami, letnie czy wiosenne wędrówki również należą do bardzo udanych. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne staje się Podlasie, niegdyś jakby zapomniane i pomijane na mapie urlopowej Polaków. Dziś coraz więcej par tam właśnie chce spędzić swój romantyczny poślubny wypad. Kuszą dawne wiejskie chatki, piękna przyroda, zielone lasy i bezkresne łąki, możecie przemierzać je pieszo czy na rowerach albo też samochodem zmierzać po całym rejonie, zachwycając się jego pięknem. Nie brak tu także szeptuch, wróżek i innych „magicznych” osób.

Planować czy iść na żywioł?

Pomysłów na wyjazd jest wiele. Możecie jeszcze przed udaniem się w podróż bardzo starannie sobie ją opracować bądź też na bieżąco podejmować decyzje związane z owym pięknym urlopem, jeśli jesteście osobami spontanicznymi. Pamiętajcie o tym, by wybrać odpowiednie miejsce bądź też miejsca do wieczornego odpoczynku , kierujcie się dobrymi opiniami o danym obiekcie, a na pewno Was one nie zawiodą. Jeżeli zaś szukacie inspiracji, pomysłów i podpowiedzi dotyczących Waszej podróży poślubnej, zajrzyjcie koniecznie na https://slubi.pl/blog/?s=podroz+poslubna. Na pewno znajdziecie tu dla siebie coś interesującego. Wyjazd ten okaże się dla Was niezapomniany, jesteśmy tego pewni. Łapcie więc piękne wspólne chwile już jako małżonkowie!
2017-10-17 13:29 339 podróż poślubna

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Inne artykuły

 Motywy morskie w świecie ozdób naściennych
Warto zobaczyć

Motywy morskie w świecie ozdób naściennych

2018-01-29 23:58:17

Od kilku już sezonów widać bardzo wyraźny wzrost zainteresowania motywami marynistycznymi w ogóle – w świecie aranżacji wnętrz także. Pojawia się coraz więcej dekoracji, bibelotów, tekstyliów i ozdób z tym właśnie motywem. Wyraź

Sylwester bądź ferie zimowe
Nowinki

Sylwester bądź ferie zimowe

2015-10-23 10:22:26

Gdy myślimy „Sylwester”, bądź „ferie zimowe”, oczami wyobraźni widzimy górski krajobraz z pokrytymi śniegi

Jak wybrać nocleg – czyli przewodnik turysty
Warto zobaczyć

Jak wybrać nocleg – czyli przewodnik turysty

2015-10-23 10:20:14

Wbrew pozorom wybór noclegu nie jest prostym zadaniem. Decydując się na daną ofertę, bez dokładnego zapoznania się z jej szczegółami, możesz się rozczarować. Jak więc wybrać miejsce, któ