Stylowy prezent za niewielką cenę dla Pary Młodej

Świat oszalał na ich punkcie. Okazuje się bowiem, że personalizowane przedmioty z podpisami typu „Żona”, „Mąż”, „Żonka”, „Mężuś”, „Husband”, „Wife” to ostatnimi czasy niekwestionowany hit sezonu,. Niektóre bywają zabawne i bardzo nowoczesne, inne natomiast przywodzą na myśl dawne czasy. Łączy je jedno – goście bardzo chętnie nabywają je w ramach prezentów dla Nowożeńców!

By sprawić Parze Młodej przyjemność!


Okazuje się, że obdarowani bardzo się z tego typu prezentów cieszą. Mogą być to chociażby zabawne poduszki, duety kubków, sztućców, szklanek, pościeli, kapci. kocyków czy szlafroków. Chodzi o to, by na każdym z egzemplarzy był wypisany jego właściciel (bądź właścicielka, rzecz jasna). Bardzo często tego typu egzemplarze to minimalistyczne przedmioty z czarnymi literami na białym tle, mogą jednak znajdować się na nich zabawne hasła lub napisy, obrazki, piktogramy – długo można byłoby wymieniać.

Oczywiście można pójść krok dalej i zdecydować się na zakup przedmiotów ze zdjęciem pary Młodej – warto jednak wówczas wybrać taką firmę, która gwarantuje wysoką jakość wykonania w przystępnej cenie.

Na szczęście w sklepach internetowych i stacjonarnych można dziś znaleźć całe mnóstwo tego typu upominków, warto zatem coś takiego sprezentować Parze Młodej. Gwarantujemy, że tego typu przedmioty będą jednocześnie użyteczne i pełne uroku i okażą się być jednymi z najulubieńszych rzeczy otaczających na co dzień Nowożeńców.

Stylowy prezent za niewielką cenę!


Tego typu podarunek może również z powodzeniem zastąpić kwiaty, które zwykle daje się Parze Młodej tuż po ceremonii ślubu. Z pewnością okażą się one znacznie bardziej użyteczne niż piękne, jednak wytrzymujące jedynie kilka dni cięte bukiety. Jeżeli szukacie innych inspiracji ślubno-weselnych, już teraz zajrzyjcie na www.towesele.pl. To kopalnia pomysłów, porad i ciekawych informacji!

2018-01-30 00:01 208

Inne artykuły

Jak nosić zegarek?
Nowinki

Jak nosić zegarek?

2018-01-18 20:40:33

Jak nosić zegarek? Zegarek jest integralną częścią każdego człowieka - mężczyzny i kobiety. Wiele także mówi o danej osobie - rodzaj zegarka świadczy o naszym guście, statusie społecznym lub jakie mamy potrz

Zamek w Janowcu
Warto zobaczyć

Zamek w Janowcu

2016-02-07 13:12:38

Zamek w Janowcu   Zamek znajduje się w Janowcu, malowniczym miasteczku

Łazienki królewskie
Warto zobaczyć

Łazienki królewskie

2016-01-28 20:08:59

Łazienki królewskie Jest to niezwykłe i malownicze miejsce znajdujące się w centrum Warszawy. Pałac na Wyspie Pałac na Wyspie znajduje się w Łazienkach królewskich w W