Czy ktokolwiek jest  w stanie wyobrazić sobie weselne przyjęcie bez jakichkolwiek słodkości? My  z całą pewnością nie, pojawiają się one zawsze, czym bardzo cieszy wszystkich łasuchów. Nie od dziś wiadomo jednak, że spotykamy się z bardzo różnymi ich formami. Na co warto zatem postawić, co jest  w tym przypadku rozwiązaniem raczej sztampowym, co natomiast szalenie oryginalnym i nietypowym?

Weselne słodkości tort to ważna sprawa!

oczywiście najważniejszym weselnym łakociem jest tort, który to świeżo upieczona para małżonków wspólnie kroi, a potem rozdaje wszystkim gościom weselnym. Jest to piękny i bardzo wzruszający moment dla wielu osób. Na jaki wypiek warto postawić? Wielbiciele klasyczny rozwiązań na pewno wybraliby tort śmietanowy z kilkoma piętrami, jednak ci, którzy wolą rozwiązania bardziej oryginalne i nietypowe, z całą pewnością pomyślą o czymś innym. Ostatnimi czasy na przykład bardzo modne stały się wypieki w stylu naked cakes, czyli torty pozbawione całkowicie wierzchniej warstwy polewy. Trzeba przyznać, że prezentują się one wręcz zjawiskowo i smakują niebiańsko.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis sukien ślubnych - najlepszy komis ślubny online!

A co z deserem?

Po weselnej obiadokolacji musi się oczywiście pojawić deser, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości. Warto byłoby rzecz jasna dopasować go w odpowiedni sposób między innymi do pory roku bowiem latem najbardziej pożądanym przez wszystkich rozwiązaniem będą lody z dodatkami, natomiast  miesiącach zimowych weselnicy z chęcią skosztują szarlotki na ciepło. Możecie pomyśleć także o innych pomysłach na desery, na przykład dobrym rozwiązaniem jest według cukierników panna cotta, tiramisu albo też ciasto brownie, sernik na zimno bądź też ciasto marchewkowe z dużą ilością  bakalii. Pamiętajcie zatem o ty, by na Waszym weselnym przyjęciu było naprawdę słodko!

2018-04-10 10:27 280

Inne artykuły

Łazienki królewskie
Warto zobaczyć

Łazienki królewskie

2016-01-28 20:08:59

Łazienki królewskie Jest to niezwykłe i malownicze miejsce znajdujące się w centrum Warszawy. Pałac na Wyspie Pałac na Wyspie znajduje się w Łazienkach królewskich w W

Jak wybrać nocleg – czyli przewodnik turysty
Warto zobaczyć

Jak wybrać nocleg – czyli przewodnik turysty

2015-10-23 10:20:14

Wbrew pozorom wybór noclegu nie jest prostym zadaniem. Decydując się na daną ofertę, bez dokładnego zapoznania się z jej szczegółami, możesz się rozczarować. Jak więc wybrać miejsce, któ

Czarna Góra kusi zimą i latem
Warto zobaczyć

Czarna Góra kusi zimą i latem

2015-08-01 15:37:51

Czarna Góra to interesujące miejsce do wypoczynku, gdyż kryje wiele niespodzianek i atrakcji! Jeśli zastanawiasz się nad miejscem na urlop z dala od hałasu miasta i w otoczeniu rozległych terenów zielonych zapraszamy do Kotliny Kłodzkiej, w okolice Stronia Śląskiego i Czarnej Góry!