Czy ktokolwiek jest  w stanie wyobrazić sobie weselne przyjęcie bez jakichkolwiek słodkości? My  z całą pewnością nie, pojawiają się one zawsze, czym bardzo cieszy wszystkich łasuchów. Nie od dziś wiadomo jednak, że spotykamy się z bardzo różnymi ich formami. Na co warto zatem postawić, co jest  w tym przypadku rozwiązaniem raczej sztampowym, co natomiast szalenie oryginalnym i nietypowym?

Weselne słodkości tort to ważna sprawa!

oczywiście najważniejszym weselnym łakociem jest tort, który to świeżo upieczona para małżonków wspólnie kroi, a potem rozdaje wszystkim gościom weselnym. Jest to piękny i bardzo wzruszający moment dla wielu osób. Na jaki wypiek warto postawić? Wielbiciele klasyczny rozwiązań na pewno wybraliby tort śmietanowy z kilkoma piętrami, jednak ci, którzy wolą rozwiązania bardziej oryginalne i nietypowe, z całą pewnością pomyślą o czymś innym. Ostatnimi czasy na przykład bardzo modne stały się wypieki w stylu naked cakes, czyli torty pozbawione całkowicie wierzchniej warstwy polewy. Trzeba przyznać, że prezentują się one wręcz zjawiskowo i smakują niebiańsko.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis sukien ślubnych - najlepszy komis ślubny online!

A co z deserem?

Po weselnej obiadokolacji musi się oczywiście pojawić deser, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości. Warto byłoby rzecz jasna dopasować go w odpowiedni sposób między innymi do pory roku bowiem latem najbardziej pożądanym przez wszystkich rozwiązaniem będą lody z dodatkami, natomiast  miesiącach zimowych weselnicy z chęcią skosztują szarlotki na ciepło. Możecie pomyśleć także o innych pomysłach na desery, na przykład dobrym rozwiązaniem jest według cukierników panna cotta, tiramisu albo też ciasto brownie, sernik na zimno bądź też ciasto marchewkowe z dużą ilością  bakalii. Pamiętajcie zatem o ty, by na Waszym weselnym przyjęciu było naprawdę słodko!

2018-04-10 10:27 340

Inne artykuły

Gdańsk
Warto zobaczyć

Gdańsk

2016-02-17 21:43:57

Gdańsk   Gdańsk to miasto położone w północnej części Polski, nad morzem Bałtyckim. Stolica wojewódz

Wyspy Kanaryjskie – magia nieujarzmionej natury
Warto zobaczyć

Wyspy Kanaryjskie – magia nieujarzmionej natury

2015-08-01 15:43:07

Wyspy Kanaryjskie położone na Oceanie Atlantyckim u północno zachodnich wybrzeży Afryki należą do Hiszpanii i są jednym z najchętniej wybieranych przez turystów kierunków na urlop. Bajkowy krajobraz, słońce i moc atrakcji sprawiają, iż pobyt na wyspach na długo zapada w pamięć.

Atrakcje sudetów
Warto zobaczyć

Atrakcje sudetów

2015-08-01 14:10:00

Sudety są 2 pod względem wielkości górami w Polsce, starszymi np. od Karpat. Obfitują w najróżniejsze formy skalne, siklawy, jaskinie. Są oazą niespotykanych gatunków roślin i zwierząt. Pełne malowniczych szlaków gwarantują turystom niezapomniane wędrówki.