Czy ktokolwiek jest  w stanie wyobrazić sobie weselne przyjęcie bez jakichkolwiek słodkości? My  z całą pewnością nie, pojawiają się one zawsze, czym bardzo cieszy wszystkich łasuchów. Nie od dziś wiadomo jednak, że spotykamy się z bardzo różnymi ich formami. Na co warto zatem postawić, co jest  w tym przypadku rozwiązaniem raczej sztampowym, co natomiast szalenie oryginalnym i nietypowym?

Weselne słodkości tort to ważna sprawa!

oczywiście najważniejszym weselnym łakociem jest tort, który to świeżo upieczona para małżonków wspólnie kroi, a potem rozdaje wszystkim gościom weselnym. Jest to piękny i bardzo wzruszający moment dla wielu osób. Na jaki wypiek warto postawić? Wielbiciele klasyczny rozwiązań na pewno wybraliby tort śmietanowy z kilkoma piętrami, jednak ci, którzy wolą rozwiązania bardziej oryginalne i nietypowe, z całą pewnością pomyślą o czymś innym. Ostatnimi czasy na przykład bardzo modne stały się wypieki w stylu naked cakes, czyli torty pozbawione całkowicie wierzchniej warstwy polewy. Trzeba przyznać, że prezentują się one wręcz zjawiskowo i smakują niebiańsko.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis sukien ślubnych - najlepszy komis ślubny online!

A co z deserem?

Po weselnej obiadokolacji musi się oczywiście pojawić deser, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości. Warto byłoby rzecz jasna dopasować go w odpowiedni sposób między innymi do pory roku bowiem latem najbardziej pożądanym przez wszystkich rozwiązaniem będą lody z dodatkami, natomiast  miesiącach zimowych weselnicy z chęcią skosztują szarlotki na ciepło. Możecie pomyśleć także o innych pomysłach na desery, na przykład dobrym rozwiązaniem jest według cukierników panna cotta, tiramisu albo też ciasto brownie, sernik na zimno bądź też ciasto marchewkowe z dużą ilością  bakalii. Pamiętajcie zatem o ty, by na Waszym weselnym przyjęciu było naprawdę słodko!

2018-04-10 10:27 22

Inne artykuły

By ślubny prezent okazał się udany!
Warto zobaczyć

By ślubny prezent okazał się udany!

2018-04-10 10:48:36

Każdy z nas zapewne dostał kiedyś w życiu (niekoniecznie z okazji ślubu, ale również Gwiazdki, urodzin, imienin czy ważnej rocznicy) taki prezent, o którym wolałby zapomnieć. Coś, co wylądowało na dnie szafy i nigdy nie ujrzało świ

Kazimierz Dolny atrakcje i ciekawostki
Warto zobaczyć

Kazimierz Dolny atrakcje i ciekawostki

2016-01-03 16:44:55

Kazimierz Dolny to malownicze miasto położone w województwie lubelskim. Znajduje się tam wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Poniżej wymienione są najpopularniejsze z nich.

Czarna Góra kusi zimą i latem
Warto zobaczyć

Czarna Góra kusi zimą i latem

2015-08-01 15:37:51

Czarna Góra to interesujące miejsce do wypoczynku, gdyż kryje wiele niespodzianek i atrakcji! Jeśli zastanawiasz się nad miejscem na urlop z dala od hałasu miasta i w otoczeniu rozległych terenów zielonych zapraszamy do Kotliny Kłodzkiej, w okolice Stronia Śląskiego i Czarnej Góry!