Wyjazd do Azji? Lokalne wycieczki z myślą o Tobie

Życie jest nieustającą podróżą wybranymi przez Ciebie drogami. Wybierz własną drogę z Triploca.com

Oferty z myślą o Tobie

Jesteś zapalonym podróżnikiem? Lubisz podążać własną drogą? A może wolisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i korzystasz z gotowych ofert? Nasza platforma wycieczkowa jest idealnym miejscem dla Ciebie. Posiadamy niesamowity wybór ofert turystycznych, wycieczek, usług lokalnych, które zagwarantują spokojny wypoczynek lub poznanie nietuzinkowych miejsc. Dzięki nam możesz porównywać tysiące ofert i odnaleźć najciekawsze dla Ciebie. Porównywanie dotyczy także ofert wycieczkowych z jednej miejscowości. Dzięki naszej platformie znajdziesz najtańszą wycieczkę oferującą identyczny standard. Po co przepłacać, jeśli można porównać i dobrze wybrać?

Cechuje nas indywidualne podejście

Jeśli informacje zawarte w ogłoszeniu nie są wyczerpujące dla Ciebie, zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą indywidualnie za pomocą czatu. Promotor wycieczki z chęcią odpowie na Twoje pytania dotyczące standardów, części składowych ceny czy wolnych terminów. Wykluczysz w ten sposób oczekiwanie na odpowiedź za pomocą zwykłego e-maila. Pamięta, że oferta może zostać szerzej omówiona na naszym blogu, gdzie sprzedawcy opisują szczegółowo wycieczki lub usługi. Dzięki publikacjom na blogu możesz uzyskać informacje wcześniej niespotykane w turystyce o konkretnym miejscu lub usłudze.

Różnorodność ofert

Jeśli lubisz planować przelot i zakwaterowanie na własną rękę, nie chcesz uzależniać formy spędzanego czasu od sztywnego grafiku, to możesz skorzystać z wycieczek krótkoterminowych lokalnych biur podróży. Nasze oferty to nie tylko gotowe wycieczki długoterminowe, ale także jednodniowe lub kilkudniowe oferty skierowane dla bardziej niezależnych podróżników. Kupując lokalną wycieczkę jednodniową, płacisz 20% należności, a resztę dopłacisz już na miejscu. Za pomocą dostępnego czatu ustalisz indywidualnie ze sprzedawcą czas realizacji wycieczki.

2018-07-03 11:57 134

Inne artykuły

Weselne słodkości
Warto zobaczyć

Weselne słodkości

2018-04-10 10:37:36

Czy ktokolwiek jest  w stanie wyobrazić sobie weselne przyjęcie bez jakichkolwiek słodkości? My  z całą pewnością nie, pojawiają się one zawsze, czym bardzo cieszy wszystkich łasuchów. Nie od dziś wiadomo jednak, że spotykamy się

Zamek w Janowcu
Warto zobaczyć

Zamek w Janowcu

2016-02-07 13:12:38

Zamek w Janowcu   Zamek znajduje się w Janowcu, malowniczym miasteczku

Atrakcje sudetów
Warto zobaczyć

Atrakcje sudetów

2015-08-01 14:10:00

Sudety są 2 pod względem wielkości górami w Polsce, starszymi np. od Karpat. Obfitują w najróżniejsze formy skalne, siklawy, jaskinie. Są oazą niespotykanych gatunków roślin i zwierząt. Pełne malowniczych szlaków gwarantują turystom niezapomniane wędrówki.